Úvod Projekty Žižkovská věž

Žižkovská věž

Klient: Žižkovská věž  |  Realizace: říjen 2012

Restaurace, bistro a bar v oblacích

Nově zrekonstruovaná a otevřená Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli.

Restaurace, bistro a bar v oblacích

Nově zrekonstruovaná a otevřená Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. V nabídce jsou tradiční česká jídla, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva.

Bar s nadčasovým designovým nábytkem je ideálním místem pro setkání nebo schůzky nad šálkem výborné kávy během dne, ale také perfektní místo, kam zajít večer s přáteli na koktejl při poslechu skvělé hudby. Bar zve k nebeské relaxaci i zábavě a nabízí

Bistro je určené především pro ty, kteří mají chuť na malé občerstvení v podobě chutných sendvičů, lákavých zákusků, výborné kávy, čerstvých salátů a burgerů a mnoho dalšího…

Celé patro se nachází ve výšce 66m Žižkovské věže a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů.